kdo jsme?
priklady instalaci
cenik
kontakt
Dotace SFŽP
voda-topení-plyn
voda-topení-plyn
nejčastější otázky
 
 
Doporučujeme navštívit
 
 
(c) PRIMA SOLAR
Milan Fryček
 

webmaster: www.jkv.eu

 


voda-topení-plynProvádíme instalatérské práce: kanalizace, voda, topení, plyn se zaměřením na rodinné domy, především novostavby a rekonstrukce.


Tyto akce provádíme tak, že začínáme připojením kanalizace, vody a plynu. Pokračujeme instalací potrubí, osazením baterií, bojlerů a jiných ohřívačů vody, umyvadel, záchodů, sprchových koutů, radiátorů, podlahového topení, kotlů jak na tuhá paliva tak plynových a elektrických.

Montujeme solární systémy pro celoroční ohřev teplé užitkové vody a přitápění.Spolupracujeme s několika projektanty a jsme schopni je Vám doporučit, zapracovat veškeré instalace už do projektu, popřípadě projekt postavit dle Vašich představ o energetické náročnosti domu, nebo ve fázi projektové přípravy spolupracovat s Vaším projektantem. Velice často se setkáváme s tím, že do domu již postaveného si zákazník přeje např. instalaci solárního systému, nebo akumulační nádrže ke kotli a v projektu není počítáno s dostatečně velkým prostorem pro tyto věci, a to vede k problémům při jejich instalaci.

Také provádíme bezplatné konzultace k projektové dokumentaci i na místě stavby, nebo v místě rekonstrukce s tím, že směřujeme zákazníka k systému, který bude nejvíce vyhovovat daným podmínkám, bude energeticky úsporný, finančně dostupný pro obsluhu jednoduchý a bude spolehlivě fungovat jako jeden celek.